Events Calendar

November,
2020
November 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 November 2020
2 Monday, 2 November 2020 3 Tuesday, 3 November 2020 4 Wednesday, 4 November 2020 5 Thursday, 5 November 2020 6 Friday, 6 November 2020 7 Saturday, 7 November 2020 8 Sunday, 8 November 2020
9 Monday, 9 November 2020 10 Tuesday, 10 November 2020 11 Wednesday, 11 November 2020 12 Thursday, 12 November 2020 13 Friday, 13 November 2020 14 Saturday, 14 November 2020 15 Sunday, 15 November 2020
16 Monday, 16 November 2020 17 Tuesday, 17 November 2020 18 Wednesday, 18 November 2020 19 Thursday, 19 November 2020 20 Friday, 20 November 2020 21 Saturday, 21 November 2020 22 Sunday, 22 November 2020
23 Monday, 23 November 2020 24 Tuesday, 24 November 2020 25 Wednesday, 25 November 2020 26 Thursday, 26 November 2020 27 Friday, 27 November 2020 28 Saturday, 28 November 2020 29 Sunday, 29 November 2020
30 Monday, 30 November 2020 1 2 3 4 5 6

SKIF Cup 2016

Hvornår: 
Lørdag den 5. november 2016 Tid: Kl. 9:00-19:00

Hvor:
Paarup Hallerne  Paarupvej 21  5210 Odense NV 

For hvem:
SKIF Cup er et stævne, hvor alle kan være med, hvad enten du er høj, lav, tyk, tynd, landsholdskæmper eller begynder. Du vil helt sikkert få en god oplevelse, møde en masse nye venner og hilse på gamle venner. Kategorierne er delt op, så du møder nogen på samme niveau som dig selv.  

Kategorier:
Findes på www.skif.dk – under Aktivitetsudvalg - tilmelding til SKIF Cup. 

Dommere:
Tilmelding af dommere går direkte til sekretæren for dommerudvalget Milan Holck Nielsen - milan@skif.dk 

Pris: 
150 kr. pr. deltager  300 kr. pr. hold 

Tilmelding:
Klubvis og betaling senest 22.10.2016 via SKIF.dk under Aktivitetsudvalg 

Forplejning: 
Hallens café er åben hele dagen.

Show events from all categories